Vezměte za kliku!

Všichni chceme, aby u nás ve Vrchlabí bylo lépe. Ideální příležitostí, jak k tomu přispět, jsou komunální volby. Ten, kdo zůstane stát před volební místností a nevezme za kliku, ničemu nepomůže. Jen halasná kritika nestačí. Je důležité projevit názor a zvolit si své zástupce, kteří musí získanou důvěru splatit zodpovědnou prací v zastupitelstvu.

Úspěch v minulých volbách do něj vynesl i zástupce naší Volby pro město. Řada věcí se podařila, spousta jich je rozdělaných, na další nedošlo. Rádi bychom pro město pracovali i v následných čtyřech letech a v úzké spolupráci s těmi, kteří to myslí s Vrchlabím dobře, pokračovali v dobře nastartované etapě rozvoje.

Na komunální úrovni nejde o vysokou politiku, stranou by měly zůstat jakékoliv intriky. v centru pozornosti musí být každý občan našeho města. Jeho přání a potřeby. Jsme připraveni a odhodláni přispět k tomu, aby u nás bylo lépe. Přijďte do volební místnosti a dejte hlas VPM. Prokázali jsme, že to s Vrchlabím myslíme dobře a jsme ochotni pro něj pracovat i v dalším čtyřletém volebním cyklu. Odpovědnosti se nebojíme.

ALFRED PLAŠIL