Prohlášení k iniciativě Kampanička

Vážení Vrchlabáci,

kandidáti za Volbu pro město se rozhodli nepřistoupit k iniciativě „Kampanička“. Toto rozhodnutí není v žádném případě vyjádřením neúcty k Vám občanům, k voličům, ani k iniciativě Kampanička. Jsme přesvědčeni, že každý kandidát i volební strana se mají svým voličům prezentovat podle svých představ a schopností a je jen na nich, jakou taktiku si zvolí. Myslíme si, že bychom měli oslovovat své voliče svými názory i jednáním přímo a sami. Nikoliv prostřednictvím dotazníku, jehož otázky nedovolí prezentovat naši nabídku voličům úplně a přesně.

Volba pro město nabídne do každé rodiny informace o jednotlivých kandidátech i jejich názorech ve Volebních novinách a na internetových stránkách www.vpmvrchlabi.cz, kde naleznete i diskuzi s odpověďmi na Vaše dotazy k tomu, co Vás opravdu zajímá.

Vážení občané, voliči, neúčastí v Kampaničce na vás nekašleme.

Všichni jsme připraveni věnovat práci pro město tolik času, kolik bude třeba (často i mnoho hodin týdně).  Chceme se vám prezentovat svobodně a nezávisle. Víme, kde nás tlačí bota, co je třeba udělat a kam chceme naše město posunout.

Věříme, že pochopíte naše rozhodnutí, kterým si stojíme za svým názorem – kandiduj, pracuj a skládej účty svým voličům, Vrchlabákům.

 

Kandidáti Volby pro město